E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Ku e sheh rritjen mor qorr?/Rama ofendon qytetarin: Pse shan more tullac? (foto-video)

Kryeministri Rama ka prezantuar një rubrikë të re në ERTV, të titulluar “60 sekonda”. Në rubrikën e sotme, një nga ekspertët e ekonomisë shpjegonte rritjen ekonomike.

Por qytetarët nuk e kanë mirëpritur aspak, madje kanë shpërthyer në komente fyese.

Por edhe Rama nuk ka qëndruar në heshtje, madje ia ka kthyer me të njëjtën monedhë.

Të dy palët ia kanë kthyer njëri-tjetrit me një gjuhë aspak etike.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...