E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Kosherja” largohet nga “ABC News”

Emisioni i humorit “Kosherja” nuk do të jetë më pjesë e programacionit të televizionit të “ABC News”, bëjnë me dije burime të “IconStyle.al”.

Autor i emisionit është Altin Basha, me drejtues dhe protagonist kryesor Bes Kallakun, e ndërsa ende nuk ka informacionese në cilin televizion do të shkojnë.

Më herët, gjatë një interviste Basha ka bërë me dije se ky është një emision që do të sillte risi dhe në kuadrin e të bërit humor ndryshe nga ai që jemi mësuar të shikojmë deri më tani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...