E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Këto tre shenja të horoskopit janë të sëmurë nga zilia

Secili prej nesh është egoist nga natyra, por tre shenja të horoskopit e kanë më të theksuar këtë pjesë. Për ta, kjo ndjenjë mund të bëhet diçka e sëmurë.

Gaforrja

Është një nga shenjat që bie më lehtë në ndjenja negative, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë. Njerëzit e lindur në këtë shenjë, zakonisht nuk i besojnë askujt dhe gjithmonë pyesin pse gjërat janë më të lehta për të tjerët.

Virgjëresha

Një nga karakteristikat e kësaj shenje është fuqia e saj e madhe analitike. Personi i kësaj shenje shpenzon shumë kohë duke parë në çdo aspekt të jetës së tij, dhe për këtë arsye objektivat e tij bëhen më të larta. Kur ata nuk mund të arrijnë aty ku duan të shkojnë, bëhen të frustruar dhe hyjnë në konflikt të brendshëm.

Shigjetari

Ata janë impulsivë dhe xhelozë, kështu që duke parë atë që të tjerët kanë, ata ndjehen të frikësuar. Shigjetarët kanë gjithashtu një përzierje të emocioneve, pasi ata ndonjëherë mund të kenë ndjenja negative me njerëz që i çmojnë me të vërtetë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...