E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Olta Boka flet më në fund për lidhjen me djalin e deputetit (foto)

Këngëtarja Olta Boka ka folur rreth romancës së saj me djalin e deputetit Shezai Rrokaj, me të cilin është e lidhur prej vitesh. Në emisionin “Thumb”, ajo ka zbuluar se partneri i saj quhet Iv Rrokaj, dhe Olta deklaroi se udhëton shumë me të.

Po kështu ajo shtoi se ka zgjedhur që jetën private ta mbajë vetëm për vete, e ndërsa për publikun të jetë një artiste e mirë në skenë.

“Mjaftohem me dy-tre informacione që më tregojnë mua të vërtetë. Një gjë më shumë do ishte një gjë që askujt nuk i hyn në punë. Më intereson ta mbaj për vete.

Unë kam zgjedhur të jem artistja në ekran! Historia ime gjithnjë do përbënte lajm. Unë s’dua të bëhet lajm fare.

Unë jam e lirë për ta puthur atë në publik. Tirana kjo është. Të gjithë e njohim njëri-tjetrin. Historia ime është zbuluar që në fillimet e veta!”, përfundoi ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...