E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

“Kam mbajtur Azem Hajdarin…”/Qytetari-Bashës: Të shoqërojnë zagarët me…(Video)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas takimit me qytetarët e Shkodrës u nis drejt makinës, i shoqëruar nga bodigardë dhe simpatizantë të PD-së në këtë qytet.

Mirëpo, gjatë takimit një qytetar shkodran i është afruar kreut të PD-së duke iu drejtuar me fjalët “po të shoqërojnë zagarët”.

“Po të shoqërojnë nja katër a pesë zagarë. Unë e kam mbajtur Azem Hajdarin në shpatulla. Këta që po të shkojnë mbrapa kanë bërë gradaçela. Pse i shkojnë zagarët mbrapa. Shikoi, ja ku është”, dëgjohet të thotë qytetari.

E ndërsa një qytetar tjetër i thotë “kush të pyeti ti”, ndërkohë që truproja i Bashës mundohet ta largojë, qytetari vijon duke thënë “Kjo është Shkodra jonë.”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...