E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Jennifer Lopez e mëzitur që nuk ka një palestër në shtëpi: ‘Nuk mund të stërvitem’

Më të lexuarat

Këngëtarja, gjithashtu në karantinë me familjen e saj për shkak të urgjencës pandemike, po e kalon këtë periudhë të izolimit të detyruar në vilën e saj në Miami.

Gjatë një bisede me shoqen e saj Reese Witherspoon në formatin e ri në internet, ‘Shine on at Home’, realizuar nga aktorja në Instagram, ajo tha: “Nuk e di vërtet se si tja bëj.”

Jam e merzitur sepse nuk mund të stërvitem, nuk kemi një palestër këtu në shtëpi. Ishtë një gabim i madh që nuk e bëmë një dhe tani çfarë mund të bëj?

Por ndonjëherë shkoj te vrapoj në vende ku e di se nuk ka shumë njerëz dhe më pas përdor një palestër të vjetër private të mbyllur të Alex (Rodriguez, partnerit), të cilën ai e përdorte kur luante bejsboll “.

“Dua thjesht të kem hapësirë ​​për tu stërvitur. Sepse mbi të gjitha bën mirë për mendjen më relakson dhe më bën të shkarkoj tensionin. Stervitja ka qenë gjithmonë shumë e rëndësishme për mua,” shpjegoi ajo.

Jennifer shtoi: “Partneri im dhe unë kujdesemi shumë për këtë gjë. Edhe pse angazhimet tona shpesh marrin shumë kohë, ne gjithmonë arrijmë të gjejmë atë orë për të shkuar në palestër”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Miratohet nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese

Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit kanë miratuar sot me konsensus, pa asnjë votë kundër ndryshimet Kushtetuese. Ndryshime pati në pikën nr.3 të nenit...

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...

Dita e Bastijës/ Meta letër Macron: Mbështetja e Francës, motivim për përmbushjen e reformave

Presidenti Ilir Meta ka uruar homologun e tij francez, Emmanuel Macron, me rastin e Festës Kombëtare të Francës, Ditën e Bastijës. Kreu i shtetit shpreh...

Komisioni i Ligjeve/ PS: Pragu elektoral të zgjidhet në formulimet e Kodit Zgjedhor

Ka rinisur mbledhja e Komisionit të Ligjeve për ndryshimet Kushtetuese në lidhje me pragun elektoral, koalicionet si edhe listat e hapura. Relatorja nga mazhoranca për...

Pandemia/ Regjistrohen dy viktima të tjera në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë kanë humbur jetën në spitalin Infektiv, për shkak të koronavirusit, në 24 orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, bëhet fjalë...