Stil

Ja kur do martohen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha


               Publikuar në : 17:00 - 21/10/19 M. S

Bukuroshja Armina Mevlani duket se ka nisur përgatitjet për fustanin e nusërisë. Së bashku me Shkëlzen Berishën, e kanë vendosur për tu martuar, e ndërsa data mbetet ende surprizë.

Në një intervistë për “Prive”, Armina u pyet nga gazetari për datën e dasmës.

“Është viti i ardhshëm?”, e pyeti gazetari. “Besoj se po”, tha Armina.

Pritet që dasma e Arminës dhe Shkëlzenit të jetë madhështore, dhe me të ftuar VIP.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT