Stil

“Prishet miqësia!” mes Xhemi Shehut dhe Arbana Osmanit. Ç’ka ndodhur mes tyre? (foto)


               Publikuar në : 17:12 - 21/10/19 M. S

U bë një kohë e gjatë që Arbana Osmani po bëhet gati për të publikuar librin e saj më të ri me receta. Shpesh ajo ka ndarë me fansat e saj mjaft pjata të shijshme, të cilat vështirë tu rezistosh.

Instastory i saj është i mbushur çdo ditë me foto, e ndërsa mikja e saj më e mirë është në ‘luftë’ me dietat.

Ndodhur në këto kushte, Xhemi Shehu ka paralajmëruar se do t’i bëjë unfollow Arbanës për këto foto, thjesht sepse e bëjnë të ndihet shumë e uritur.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT