E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Iva Tiço nxjerr ‘sekretet’: Semi dikur ka qenë e lidhur me një ish të Borës

Bora Zemani, një ditë më parë u prononcua publikisht për atë që teleshikuesit e shohin si një lidhje të mundshme ndërmjet ish-të dashurit të saj, Donald Veshaj dhe shoqes së ngushtë, Semi Jaupaj.

Kjo temë ka marrë vemendjen e duhur në emisionin “Big Brother Fun Club”, ku dje u diskutua lidhur me afrimitetin që po tregojnë brenda shtëpisë Semi me Donaldin.

Opinionistja Iva Tiço tha se kohë më parë, Semi ka pasur një lidhje me ish-të dashurin e shoqes së saj, Bora Zemani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...