E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

iva tico

“U njohëm rastësisht”, Iva Tiço rrëfen historinë e dashurisë me partnerin gjerman

Gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer për herë të parë për partnerin e saj, duke zbuluar se ai është gjerman. Iva ka qenë e ftuar...

“Mbete jahteve, je lidhur me një milioner!”/ Olti Curri ‘kapet keq’me gazetaren

Gazetarja e njohur, Iva Tiço ka marrë pushimet dhe kjo gjë duket nga fotot e shumta në Instagram që ajo ka postuar. Në njërën prej...

“Shko e piq biskota, komenton dekretin si intelektuale”, shpërthen Iva Tiço

Gazetarja Iva Tiço ka reaguar pas sulmeve të shumta që kanë shpërthyer ndaj saj, pas prezencës në emisionin “Opinion”. Mbrëmjen e djeshme, moderatori i...

‘E ofendon pse nuk gjen burrë’, shpërthen gazetarja: Pird*u!

Gazetarja Iva Tiço dallohet për natyrën e drejtpërdrejtë që ka, dhe humorin e saj. Ajo ka qenë e pranishme në disa spektakle televizive dhe...

Mbajti dietën e JLo/Gazetarja shqiptare: Më e vështirë se të lije cigaren

Të mbash një ditë si të Jennifer Lopez, është një torturë e vërtetë. Të paktën kjo u reflektua qartë nga gazetarja e njohur shqiptare,...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT