E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Ish-partnerja e Henri Çilit flet për shkarkimin: S’mbaj mbiemrin e një babai pasanik, kam punuar fort!

Pranvera Skana, këshilltare për mediat në Ambasadën Shqiptare në Londër, ishte në listën e diplomatëve të shkarkuar nga ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj.

Ish-partnerja e gazetarit Henri Çili, me anë të një komenti në Facebook-un e saj ka sqaruar mbarë opinionin publik se mandati i saj mbaronte në 28 mars 2019. Duke mos kursyer falenderimet ndaj Bushatit dhe Ramës, ajo e cilëson këtë si një eksperiencë të adhurueshme.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...