E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Ilda Beljeri largohet nga ‘Top Channel’, ja televizioni i ri ku do ta shohim

Pas pandemisë, kur edhe u rikthyen një sërë emisionesh, moderatorja Ilda Bejleri mungoi dhe krah Edi Manushit u shfaqën vetëm Alesia Bami dhe analistët historikë të emisionit. Nga ana e moderatores ende nuk ka një koment, lidhur me këtë largim të papritur.

Duket se Ilda e ka shkëputur kontratën, dhe tashmë është në tratativa për të qenë në “ABC News”, që mund të jetë destinacioni i ri i saj, sipas “Gazeta Shqiptare”.

Nuk ka ende detaje se çfarë projekti mund të sjellë moderatorja, dhe për këtë duhet të presim shtatorin, kur nis edhe sezoni i ri televiziv.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Spiropali: Që nga 2013 janë regjistruar 235 mijë vende pune më shumë

Ministrja Elisa Spiropali është shprehur se që nga viti 2013 në vendin tonë janë regjistruar 235 mijë vende pune më shumë, duke shtuar se...

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...