E diel, 13 Qershor, 2021
23 C
Tirana

I vuri zjarrin makinës te drejtoria e Policisë, identifikohet 38-vjeçari

Dy automjete janë shkrumbuar orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa është identifikuar autori i zjarrvënies. Ngjarja ka ndodhur pranë Drejtorisë Vendore te Policisë ne Elbasan, ku dy automjetetet qëndronin të parkuara.

Sipas policisë, shtetasi M.Toçi, 38 vjeç është identifikuar si zjarrvënësi.

Nga zjarri është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targe AA 595 KP, ne pronësi te shtetasit me iniciale H. H, teksa pranë kësaj makine ishte parkuar edhe nje mjet tip Skoda me targe AA 702 DL ne pronësi te B. H.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Përfundon studimet Bachelor e Master, nuk e fusin në provimin e shtetit

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...

Ikja e Gramoz Ruçit nga politika dhe raporti mes moshës e pushtetit

Nga Alfred Peza Në sport sado i zoti që të jesh, mosha të limiton duke të detyruar që të “varësh këpucët në gozhdë”, atëherë kur...

Biden pritet të sigurojë aleatët e NATO-s për mbrojtjen reciproke

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut (NATO) do të diskutojë rishikimin e konceptit të saj strategjik kur udhëheqësit e saj, përfshirë Presidentin amerikan...