E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

I vdiq babai, vajza e aktorit të famshëm shpërthen: Nuk do qaj se thoni ju

Pak javë më parë aktori i njohur amerikan Luke Perry ndërroi jetë si pasojë e një hemorragjie cerebrale. Aktori i njohur për rolet e tij në seriale e sidomos në “Beverly Hills 90210” ka lënë pas dy fëmijë një vajzë dhe një djalë.

Duket se ndjekësit në rrjete sociale e kanë kritikuar vajzën e tij, Sophie,  pasi nuk po mban zi në mënyrën e duhur. Pas këtyre komenteve ajo ka shpërthyer në rrjete sociale duke thënë:

“Po jam e lënduar dhe e mërzitur dhe qaj për atë që i ka ndodhur babait tim. Por nuk do të qëndroj e mbyllur brenda në dhomën tim dhe të qaj deri sa komentuesit në rrjet të vendosin se kur duhet të pushoj. Nëse e njihnit babain tim do e kuptonit që ai nuk donte diçka të tillë. Kështu që as ju nuk duhet,”-ka përfunduar vajza e aktorit të ndjerë në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

Since my dad died I have received a lot of attention online. And most of it has been positive but of course, some people just can’t be nice. And I’m here to say that I did not ask for this attention, I did not ask to be thrown into some virtual spotlight, and while I don’t mean to offend anybody, I’m also not going to cater to any one else’s needs and beliefs. I’m 18. I swear like a sailor and sometimes I dress like a hooker. And I support causes and you may not. And most importantly. I am going to laugh and smile and live my normal life. YES I am hurt and sad and crying and beside myself with what happened to my dad. It’s the worst thing to ever happen in my life. And I am torn the fuck up over it. But I’m not going to sit in my room and cry day in and day out until the internet has deemed it appropriate for me to do otherwise. And if you knew my dad you would know he wouldnt want me to. So you shouldn’t either. So to those of you shaming me for my language and my wardrobe and most disgustingly, my grieving process, do us both the favor and just unfollow. It’s a waste of both of your time.

A post shared by Sophie Perry (@lemonperry) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...