E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

I ngacmuan të fejuarën, sherri i portierit të Anglisë bën xhiron e rrjetit (Video)

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar në qytetin e Sandërlend, ku protagonist ka qenë portieri i kombëtares angleze, Xhordan Pikford. Gardiani që mbron portën e Evertonit, është përfshirë në një grindje masive, në ambientet e jashtme të një lokali nate, teksa mësohet të ketë qenë në gjendje të dehur.

Mediat britanike zbulojnë se shkak i sherrit ka qenë ngacmimi i të fejuarës së portierit, teksa ky i fundit nuk është përmbajtur. U desh ndërhyrja e njerëzve të pranishëm në dalje të Pub-it që situate të qetësohej disi.

Videoja e momentit të përplasjes së portierit të Anglisë është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa mësohet se klubi i Evertonit ka nisur një hetim për këtë histori.\

Pikford sherr masiv on Vidnews.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...

“Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin

Në ditën e Rinisë, kryeministri Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku thotë se kjo datë i kushtohet vetëm të rinjve. “MIRËMËNGJES dhe me...