E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

‘Çfarë e ka Enver Hoxhën?’, Sinan Hoxha zbulon lidhjen me diktatorin: Nipin e tij…

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha, i ftuar mbrëmjes e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’, është përballur me pyetjet e fëmijëve.

Sinani është treguar shumë i hapur dhe i çiltër me fëmijët, duke shkaktuar dhe shumë të qeshura.

Njëri prej fëmijëve, Xheisoni, nisur nga mbiemri i njëjtë, e ka pyetur këngëtarin se çfarë e ka Enver Hoxhën.

‘Xheison ti i ke këto pyetjet me spec kështu. Enver Hoxhën nuk e kam gjë, por nipin e tij e kam shok’, përgjigjet Sinani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...