E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

xhiron

Gafa e rëndë e Trump që po bën xhiron e rrjetit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump teksa po fliste me homologun italian Sergio Mattarella përpara mediave ka bërë një gafë e...

‘Çmenduria’ e Suarez bën xhiron e botës, kërkon penalltinë absurde (Video)

Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por rasti i...

“Cristiano, më përqafo”, gjesti fantastik i Ronaldos bën xhiron e rrjetit (Video)

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment fantastik në fushën e blertë pavarësisht se mosha e tij është e madhe. Por ylli portugez ka...

Video që po bën xhiron e internetit, ekipi feston me striptiste ngjitjen në kategori

Një video e festës së skuadrës së Lansas pas triumfit 1-0 ndaj Fuerteventurës është duke bërë xhiron e internetit. Ekipi spanjoll, i cili siguroi...

Video bën xhiron e botës, Lichtsteiner-Sarrit: Të japin shumë para

Maurizio Sarri është vënë në shënjestër të Juventusit, për të marrë drejtimin e bardhezinjve për sezonin e ri. Ambienti te Chlesea me të cilët...

Video bën xhiron e rrjetit, objekti misterioz ndriçon Australinë

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në jug të Australisë, ndërsa një objekt misterioz, për të cilin mendohet se ishte një meteor, ndriçoi qiellin. Kamerat...

Dëmtim gjatë zëvendësimit, video bën xhiron e rrjetit

Futbolli ka plot çudira dhe një e tillë na vjen nga Suedia, ku në ndeshjen e divizionit të dytë Östers IF-Degefors IF ka ndodhur...

Rihanna “lë pa frymë” fansat, fotot me të brendshme bëjnë xhiron e rrjetit

Ajo është një nga yjet me të famshëm të popit në botë. Dhe Rihanna ka nisur karrierën edhe si sipërmarrëse. Ndërsa ka vendosur të jetë...

Presidente e SHBA? Përgjigja e Angelina Jolie bën xhiron e rrjetit

Aktorja Angelina Jolie është një ndër figurat më të njohura të kinematografisë në mbarë botën, po ashtu ajo cilësohet padyshim si një ndër femrat...

I ngacmuan të fejuarën, sherri i portierit të Anglisë bën xhiron e rrjetit (Video)

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar në qytetin e Sandërlend, ku protagonist ka qenë portieri i kombëtares angleze, Xhordan Pikford. Gardiani që mbron portën...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...