E enjte, 4 Qershor, 2020
14 C
Tirana

Horoskopi, 25 Prill 2020

Më të lexuarat

“Do të takohemi sërish nesër”, Yuri Kim flet pas konsultimeve me Këshillin Politik

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka reaguar për mediat në lidhje me konsultimet e kryera me anëtarët e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore. Ambasadorja tha...

Pagat e Luftës, Rama: Një lajm i mirë

Kryeministri Edi Rama sapo ka ndarë një mesazh me qytetarët lidhur me Pagat e Luftës. Kreu i Qeverisë njofton se ka kaluar 30 mijëshin numri...

“Hajn!” Incident gjatë fjalimit të Thaçit, arrestohet një qytetar

Pak më herët, gjatë fjalimit të Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi në oborrin e Kuvendit, ndodhi një incident. Një qytetar filloi të ulëriste kundrejt Presidentit...

Bylykbashi dhe Vasili bëjnë lëvizjen e radhës

Përfaqësuesit e opozitës, u janë drejtuar selisë blu pak çaste më parë. Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili do të mbajnë një takim me kryedemokratin...

VIDEO/ Pyetja e gazetarit lë pa fjalë për 20 sekonda kryeministrin kanadez

Së fundmi është bërë virale një video, ku shfaqet kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, i cili qëndron më shumë se 20 sekonda pa iu...

Roja 65-vjeçar abuzoi me të miturën, shkarkohet drejtori i shkollës

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Babrru të Kamzës, ku 65-vjeçari Abaz Doku abuzoi seksualisht me një të mitur (15 vjeç), ka tronditur mbarë...

“Do t’i dalim zot këtij vendi”, Hoti flet për herë të parë si kryeministër

Pas seancës së jashtëzakonshme, kryeministri i ri, Avdullah Hoti, ka thënë se në Kuvend e presin nisma të reja ligjore dhe plot punë. Prioritet...

Shembja e TK/ Rama: Pseudoteatri ishte shpikje e fantazisë politike

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shprehet se Teatri Kombëtar ishte shpikje e fantazisë politike. Gjithashtu, Kreu i Qeverisë e cilësoi...

EMRI/ Hapi zjarr ndaj policisë, efektivët me snajpera rrethojnë banesën në Kamëz

Një person është vetëdorëzuar në polici, pasi hapi zjarr ndaj uniformave blu. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 5., i ishin drejtuar banesës së...

35 fotot që tregojnë anën tjetër të protestës për George Floyd

Prej 8 ditësh tashmë, protesta të shumta kanë shpërthyer në të gjithë SHBA për vdekjen e George Floyd. Qytetet po imponojnë shtetrrethime dhe shtetet...

Dashi
Kohët e fundit marrëdhëniet e mira me një person që në të shkuarën e keni konsideruar armik, kanë qënë intensive. Të dy prej jush keni shumë më tepër për të fituar duke u shoqëruar, sesa duke i bërë presion njëri-tjetrit.

Demi
Ju keni bërë shumë gjëra të bukura që janë shumë tërheqëse për masat. Ju e njihni mjaft mirë audiencën tuaj, dhe dini si të veproni rreth tyre. Kjo energji ju ka dhënë një avantazh. Popullariteti juaj do të rritet ditën e sotme.

Binjaket
Miqtë shpesh mbështeten tek njëri-tjetri kur kërkojnë qartësi, kështu që nuk është çudi që një person është i interesuar të dëgjojë një këshillë për një problem me të cilin ai po përballet. Mos ngurroni ta ndihmoni këtë person.

Gaforrja
Po kaloni një situatë të paqëndrueshme financiare, kjo për shkak të disa vendimeve të gabuara që keni marrë në të kaluarën. Sa i përket marrëdhënies në çift, ajo duket në nivele të kënaqshme.

Luani
Jini më kreativë se si komunikoni sot, dhe do të krijoni një përshtypje shumë të mirë. Lërini idetë tuaja të rrjedhin. Në çështjet financiare, duket se gjithçka do të shkojë drejt normalizimit, pas një periudhe jo shumë të mirë.

Virgjerësha
Mos u tregoni shumë kritik ndaj ideve dhe opinioneve të të tjerëve. Përkundrazi, jini i hapur për të mësuar gjëra të reja. Në aspektin sentimental, keni nevojë që të kaloni më shumë kohë me partnerin për të qartësuar çdo mosmarrëveshje.

Peshorja
Sot, rutina juaj e përditshme mund të prishet, por nuk do t’ju shqetësojë aspak. Asnjë shpërqendrim nuk do të jetë shumë për ju. Në vendin e punës mund të përballeni me disa probleme që nuk janë të kapërcyeshme.

Lexo edhe :   Horoskopi, 3 qershor 2020
Lexo edhe :   Fati, dashuria, jeta. Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

Akrepi
Ju mund të mendoni se i dini të gjitha përgjigjet, por sot do të kuptoni se shumë gjëra janë të paqarta. Kjo vlen edhe për një raport sentimental. Përmes komunikimit, do të arrini të merrni të gjitha sqarimet e nevojshme.

Shigjetari
Përpiquni të identifikoni të gjitha ndjenjat tuaja për një person. Aktualisht mund të jeni pak i paqartë, por çdo gjë do të sqarohet brenda jush. Në aspektin profesional, mund të merrni disa informacione në lidhje me një promovim.

Bricjapi
Krijimtaria juaj është në maksimum tani, prandaj përpiquni ta përdorni atë në avantazhin tuaj! Perspektiva juaj është e freskët dhe inovative tani. Në aspektin profesional, mund të përballeni me disa punë të papërfunduara.

Ujori
Çështjet e zemrës siç është raporti juaj me një person, ka nevojë për më shumë vëmendje. Mos kaloni shumë kohë larg partnerit tuaj. Angazhimi juaj në vendin e punës do të vlerësohet maksimalisht sot.

Peshqit
Ju keni kaq shumë forcë emocionale. Pse të mos përfitoni nga kjo, dhe të trajtoni një temë prekëse sot? Eshtë koha për të sqaruar marrëdhëniet me dikë me të cilin keni një histori të çrregullt.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Abuzuan me 13-vjeçaren në Kavajë, Apeli jep dënim të lehtësuar për 7 të rinjtë

Gjykata e Apelit në Durrës ka vendosur masën “dënim alternativ”, për 7 të miturit të cilët përdhunuan 13-vjeçaren në Kavajë rreth 1 vit e...

Yuri Kim tha se “topi” është në fushën e Bashës, reagon Kryetari i PD

Pak më herët, Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, tha se “topi” është në fushën e Bashës, sa i përket arritjes së një...

Zgjedhorja/ Kim: Progres i jashtëzakonshëm, topi në fushën e Bashës

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim deklaroi para mediave se është bërë progres i jashtëzakonshëm për Reformën Zgjedhore. Ndër të tjera, ajo theksoi se...

SHBA-ja pritet të ndalojë fluturimet e pasagjerëve nga Kina

Shtetet e Bashkuara pritet të ndalojnë fluturimet për pasagjerë nga Kina prej 16 Qershorit, duke shënuar kështu hapin e fundit të rritjes së tensioneve...

Pagat e Luftës, Rama: Një lajm i mirë

Kryeministri Edi Rama sapo ka ndarë një mesazh me qytetarët lidhur me Pagat e Luftës. Kreu i Qeverisë njofton se ka kaluar 30 mijëshin numri...
WhatsApp KONTAKTO TT