E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

“Hanë m*t në studio, të shohim a do dalin më gay perversë”, shpërthen Myslim Murrizi

Deputeti i përjashtuar nga radhët e Partisë Demokratike, Myslim Murrizi ka shpërthyer ndaj Bashës dhe të besuarve të tij, të cilët i sfidon që të dalin në zgjedhje me lista të hapura kombëtare dhe aty do të kuptohet sa shumë i duan apo i votojnë qytetarët.

Deputeti shkruan se për të ndryshuar sistemin zgjedhor do bashkojë votat me këdo, madje “edhe me dreqin”.

“Kurrë nuk ka guxuar PD dhe tufa e kërmijve që ka emëruar Basha rreth tij, të artikulojnë një fjalë të vetme për të ndryshuar sistemin sepse ndryshimi i sistemit, flak në puseta të ujërave të zeza tufën që mban pas brezit lidhur kryetari i çdo partie”, shkruan ndër të tjera Murrizi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...

Pse preket Franca nga një fjalë?

Nga: Frrok Çupi Ambasada e Francës nuk e kishte me Edi Ramën. Ashtu sikurse vetë Rama mund të mos ‘e prekte’ Francën në këtë kohë...

Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 Janarin

Policia e Tiranës ka kërkuar rihetimin e çështjes së 21-janarit. Vetëm një ditë para 10-vjetorit të vrasjes së katër personave dhe plagosjes së gjashtë...