E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Deputetja shqiptare në pritjen e ëmbël (foto)

Sot 27-vjeçarja nga Lezha, Elda Hoti mori mandatin e Viktor Tushajt, duke u bërë deputetja më e re e LSI-së. Ky nuk është i vetmi lajm i mirë për të, pasi Elda ka treguar se është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Deputetja nuk e ka zbuluar ende gjininë e foshnjës që pritet të vijë në jetë. Ajo është gjithashtu nënë e vogëlushes Ama, të cilën e publikon shpesh në rrjetet sociale, së bashku me bashkëshortin e saj.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...