E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

Makina përplas nënë e bijë, humb jetën 58-vjeçarja

Një aksident me pasojë një të vdekur e një të plagosur ka ndodhur në rrugën Shkodër –Koplik. Nënë e bijë janë përplasur nga një makinë.

Për fat të keq, nga ky aksident ka humbur jetën 58 vjeçarja me inicialet H.B.

Vajza E.B, 22-vjeçe, është shtatzënë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Policia po heton shkakun e këtij aksidenti tragjik.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...

Pse preket Franca nga një fjalë?

Nga: Frrok Çupi Ambasada e Francës nuk e kishte me Edi Ramën. Ashtu sikurse vetë Rama mund të mos ‘e prekte’ Francën në këtë kohë...

Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 Janarin

Policia e Tiranës ka kërkuar rihetimin e çështjes së 21-janarit. Vetëm një ditë para 10-vjetorit të vrasjes së katër personave dhe plagosjes së gjashtë...