E hënë, 6 Dhjetor, 2021
8.5 C
Tirana

“Hajduti i votave shpërblehet me postin e drejtorit”, denoncimi i Berishës

Në vazhdën e denoncimeve, ish-kryeministri Berisha ka publikuar shqetësimin e qytetarit digjital, ku tregon se si Rilindja i shpërblen kriminelët dhe hajdutët e votave.

Duke iu referuar mesazhit të ardhur në adresë të Berishës, thuhet se Arben Keshi, i akuzuar për blerje votash, tashmë është emëruar nga kryebashkiaku rilindas i Dibrës, Dionis Imeraj, në postin e Drejtorit të Qendrës Balneare Peshkopi.

Statusi

Hajduti i Votave Keshi shperblehet me postin e drejtorit!

Vjedhja e votes ne narkoshtet eshte merite. sb

Pershendetje Doktor!
Prej afro nje muaji, Dionis Imeraj kryetari i emeruar nga Edvin Rama ne krye te Bashkise Diber ka emeruar Drejtor te Qendres Balneare Peshkopi kryehajdutin e zgjedhjeve te vitit 2016 ARBEN KESHIN, i cili eshte i perfshire ne Dosjen 184 te Dibres dhe duhet te jete pas hekurave eshte graduar drejtor i llixhave te Peshkopise! Ju lutem bejeni publike.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...