Kryesore

“Hajduti i votave shpërblehet me postin e drejtorit”, denoncimi i Berishës


               Publikuar në : 18:30 - 19/01/20 M S

Në vazhdën e denoncimeve, ish-kryeministri Berisha ka publikuar shqetësimin e qytetarit digjital, ku tregon se si Rilindja i shpërblen kriminelët dhe hajdutët e votave.

Duke iu referuar mesazhit të ardhur në adresë të Berishës, thuhet se Arben Keshi, i akuzuar për blerje votash, tashmë është emëruar nga kryebashkiaku rilindas i Dibrës, Dionis Imeraj, në postin e Drejtorit të Qendrës Balneare Peshkopi.

Statusi

Hajduti i Votave Keshi shperblehet me postin e drejtorit!

Vjedhja e votes ne narkoshtet eshte merite. sb

Pershendetje Doktor!
Prej afro nje muaji, Dionis Imeraj kryetari i emeruar nga Edvin Rama ne krye te Bashkise Diber ka emeruar Drejtor te Qendres Balneare Peshkopi kryehajdutin e zgjedhjeve te vitit 2016 ARBEN KESHIN, i cili eshte i perfshire ne Dosjen 184 te Dibres dhe duhet te jete pas hekurave eshte graduar drejtor i llixhave te Peshkopise! Ju lutem bejeni publike.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT