E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Gruaja kopjon fotot e yjeve në Instagram, rezultatet janë mahnitëse

Fotot që shohim në Instagram janë thuajse perfekte dhe shumë larg jetës reale. Por, çfarë ndodh kur një grua përpiqet të kopjojë yjet e Instagramit që marrin më dhjetëra mijëra pëlqime?

Një nënë ka shpërndarë fotot e saj të papara teksa kopjon yjet e rrjeteve sociale.

Celeste Barber, 36 vjeçe, ka fituar miliona ndjekës me postimet e saj parodike. Ajo ka arritur 5.6 milion ndjekës në Instagram me kopjimet e saj qesharake.

“Faleminderit Celeste që më bën të qesh me çdo postim”, shkruan një ndjekëse, ndërsa komentet në çdo postim janë me mijëra.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet ekspertiza mjekoligjore për vd*kjen e katër rusëve në Qerret

Afro 45 ditë nga humbja e jetës së katër turistëve rusë, Instituti i Mjekësisë Ligjore ka mundur të përcaktojë shkakun fillestar. Katër turistët rusë u...

“Do të të vras, mbys fare”, banori me skizofreni kërcënon fëmijët

Disa banorë në një lagje të Bashkisë Dimal, ose Urës Vajgurore, iu drejtuan emisionit “Stop” në Tv Klan për ndihmë, pasi fqinji i tyre...

“Si jemi gjallë pas xhirimeve në ato kushte”, Reshat Arbana nxjerr të pathënat

Reshat Arbana është pa dyshim një nga aktorët më të mëdhenj shqiptarë. Ka realizuar rreth 40 role, shumë syresh të paharrueshëm. Kur ishte fëmijë,...

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...