E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Grenell në Tiranë për Berishën”/Frrok Çupi: Askush s’vjen pa 1 milionë dollarë

Richard Grenell ndodhet në Tiranë, në një vizitë të dyshimtë që përflitet se do të mbështesë Berishën, në atë që linja Trump njihet si kundërshtare e Soros.

Analisti politik Frrok Çupi, tha në emisionin “Breaking” në Top News se kanë dalë fjalë se Richard Grenell do të vijë në Shqipëri, dhe do të rreshtohet krahë Berishës në “Foltoren” e tij. Ndër të tjera, Çupi shton se në këtë situatë askush nuk vjen pa 1 milionë dollarë.

“Është hapur një fjalë që ish-shefi i sigurisë i presidentit Trump, Richard Grenell ka ardhur në Tiranë dhe do të jetë në Foltoren e Berishën, në mbështetje të Berishës me avion privat. Si? Në ç’mënyrë? Të gjithë do të vinin për 1 milion dollarë, por pa 1 milion dollarë nuk të vjen njeri. Kjo është një punë që kushton”, tha Çupi.

Dyshimet janë se ai ka ardhur me ndërhyrjen e aktivistes Evi Kokalari, dhe pritet t’i dalë në mbështetje Berishës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...