E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

Gjendet një automjet i shkrumbuar, policia zbulon dyshimet e rënda (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, në Gracen të Elbasanit, në segmentin që tashmë njihet si rruga e  vjetër Elbasan-Tiranë është gjetur një automjet tip Peugeot 307, i djegur plotësisht.

Nga hetimet paraprake, dyshimet e policisë janë se ky automjet mund të jetë përdorur për aktivitet kriminal.

Nga ana e uniformave blu, ende nuk ka detaje sesi mund të ketë ndodhur që të jetë djegur mjeti me targa AA 352 TK.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e përdoruesve të mjetit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Italia në panik/ Alarm për bombë pranë stadiumit ku do luhet kundër Zvicrës

Italia ndodhet në panik, pak orë para se përfaqësuesja të luajë ndeshjen e dytë të kampionatit europian përballë Zvicrës. Një alarm për bombë, ka...

SHBA i dhuron Shqipërisë, 1 milion dollarë pajisje mjekësore

Komanda europiane e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i ka dhuruar Shqipërisë 1 milion dollarë pajisje mjekësore kundër koronavirusit për spitalin Nënë Tereza në...

Putin: Biden është burrë shteti, shumë ndryshe nga Trump

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka konsideruar burrë shteti homologun e tij amerikan, Joe Bideen. Në konferencën për mediat pas takimit me këtë të...

Euro prek nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë

Euro ra të mërkurën në nivelin e 122.85 lekëve, duke prekur nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë. Sipas kursit zyrtar të këmbimit...

BE-ja bie dakord për sanksione të reja ndaj Bjellorusisë

Bashkimi Evropian ka rënë dakord për të vendosur sanksione ndaj 78 individëve dhe shtatë entiteteve të Bjellorusisë për shkak të uljes së detyruar të...