E diel, 24 Tetor, 2021
13.5 C
Tirana

“Frikë” në tregun valutor, euro bie sërish

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik, ndërkohë euroja ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.6                                      Shitet 105.4

Euro:                                  Blihet 121                                        Shitet 121.6

Paundi Britanik:                 Blihet 141.5                                       Shitet 142.6

Franga Zviceriane:              Blihet 112.2                                      Shitet 113

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Paundi britanik njeh rritje, euroja e franga zvicerane s’kanë pësuar ndryshime

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...