E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Frika nga koronavirusi/Plas sherri në supermarket për letra higjienike

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Australi, teksa 3 gra janë grindur me njëra tjetrën për disa letra higjienike.

Në videon e publikuar shikohen tre gra duke u zënë me grushte brenda një supermarketi, se kush do ta marrë pakon e fundit të letrave higjienike.

Bëhet me dije se e gjitha kjo nisi, kur njëra prej grave mori nga karroca e dy të tjerave pakon me letra. Frika nga koronavirusi ka bërë që shumë njerëz në Australi të bëjnë blerje të shumta dhe të izolohen në shtëpi.

të izolohen në shtëpi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...