E premte, 28 Janar, 2022
4.5 C
Tirana

Foto/ Ky është 18-vjeçari që vdiq nga koronavirusi te spitali ‘Shefqet Ndroqi’

Një 18- vjeçar ka ndërruar jetën ditën e sotme për shkak të koronavirusit në spitalin ”Shefqet Ndroqi”, i njohur ndryshe si Covid-2.

Viktima është Qamil Seiti nga Memaliaj, i cili nuk kishte asnjë sëmindje shoqëruese, por nuk ia ka dalë të fitojë betejën me virusin vdekjeprurës.

Mushkëritë e tij ishin të prekura 100% nga virusi në momentin që ka mbërritur në spital, ndaj kjo bëri që i riu të humbte jetën.

Në spitalin Shefqet Ndroqi është i shtruar edhe babai i tij, ndëkrohë që nëna e 18-vjeçarit është shëruar.

18 vjeçari që humbi jetën në spitalin Shefqet Ndroqi për shkak të COVID-19:

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

O mosmirënjohës, Berisha ju bëri njerëz ju nuk i jepni as dorën

Nga: Nikoll Lesi Sot shkoi në parlament, pas 4 muajve mungesë prej “Foltores”, ish-kryeministri Berisha. Foli, trazoi, turbulloi qetësinë e parlamentit dhe iku. Por ajo që...

Tr*toli në banesën e të vëllait, Agron Duka: Jam trembur shumë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, ka shprehur shqetësimin pas shpërthimit të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës, duke vënë në dukje se është i...

Zyrtari i DASH mesazh Berishës: Një i korruptuar s’mund të jetë fytyra e PD

Zv/Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Gabriel Escobar, thekson se një person i shpallur "non grata" për korrupsion, nuk mund të jetë fytyra e PD-së....

Mesazhet e Nokës me Nikollën e Manjën/Alibeaj: “Foltorja” bashkëpunon me Ramën

Në seancën e djeshme plenare të zhvilluar në Kuvend, mediat kanë kapur bisedat nga celulari i deputetit demokrat Flamur Noka, që ka zhvilluar në...

“Non grata”, Berisha: Kam bindjen se SHBA do ta korrigjojë gabimin

Për Berishën, deklarimi “non grata” nga ana e SHBA-së, është i bazuar në shpifje. Në emisonin "Opinion" në Tv Klan, Berisha ka deklaruar se...