Futboll

Foto/ Futbollisti i Kombëtares Shqiptare do të bëhet baba për herë të parë


               Publikuar në : 18:47 - 18/11/19 L M

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Taulant Xhaka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ka konfirmuar vetë ai nëpërmjet një postimi në “Instagram”.

Xhaka ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me partneren e tij, Arbnorën, teksa kjo e fundit mban në duar dy çorape mbi barkun e rrumbullakosur, ku shkruhet: “E dua mamin dhe babin”.

Xhaka i propozoi të fejuarës së tij për martesë gjatë muajit qershor. Ndërkohë, pak kohë më parë, vëllai i tij, Granit Xhaka u bë baba i një vajze.

Taulant Xhaka propozon partneren, gabimi që bën do ju shkrijë së qeshuri

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT