E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

Festë e madhe në shtëpinë e Ramës, ja për kë është surpriza e bukur (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë për djalin e vogël të kryeministrit Rama, pasi ai feston 6 vjetorin e lindjes.

Zaho Rama, djali i vogël i kryeministrit feston sot 6-vjetorin e lindjes. Me tullumbace të kuqe ku formohet numri “6”, i vogli ka pozuar krah të dy prindërve.

Në foton e shpërndarë në Twitter nga Linda Rama, shihet një tullumbace e kuqe, dhe të tre duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...