E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Fansja e ngacmon për të bijën, Xhensila shpërthen me të shara (mesazhet)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër të një vajze, dhe deri tani kanë treguar shumë pak detaje për vogëlushen e tyre. Të ofendosh me pa të drejtë dhe të aludosh mbi diçka që nuk është e vërtetë, ka bërë që këngëtarja të shpërthejë ndaj një ndjekëseje, duke e ofenduar rëndë.

Duke marrë shkas nga fakti që çifti nuk publikon në rrjetet sociale fëmijën, ka bërë që një fanse të komentoj në profilin e Xhensilës duke aluduar se vajza ka probleme me zhvillimin.

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...