E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për divorcin e prindërve

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka folur për herë të parë për divorcin e prindërve, dhe marrëdhënien me të atin. E ftuar në emisionin “Në kurthin...

Bebe Rexha përzgjedh familjen e parë që do të ndihmojë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të shprehur solidaritetin për të prekurit nga tërmeti. Ylli i muzikës me famë botërore,...

Sa fëmijë do donit që të kishit? Xhensila Myrtezaj surprizon me përgjigjen e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka surprizuar me deklaratën e saj të bërë mbrëmjen e djeshme gjatë një emisioni. E ftuar në ‘Klanifornia Show’, Xhensila...

Foto/ Nuk do e njihni! Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj duke u kthyer flokët në bionde plotësisht. Bukuroshja brune...

Elvana, ti je? Çudit këngëtarja me look-un super ekstravagant

Vallë ç’po ndodh me këngëtaret shqiptare? Shumica e këtyre të fundit qysh në fillimet e karrierës na kanë njohur me “profilet” e tyre, përmendim këtu...

Xhensila Myrtezaj na prezanton për herë të parë me të atin, publikon foton

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka publikuar për herë të parë një foto të babait të saj. Përmes një postimi në “Insta story”, këngëtarja ka shpërndarë...

Fansja e ngacmon për të bijën, Xhensila shpërthen me të shara (mesazhet)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër të një vajze, dhe deri tani kanë treguar shumë pak detaje për vogëlushen e tyre. Të...

Bes Kallaku nuk kursehet për gruan, një tjetër dhuratë luksi për të

Xhensila Myrtezaj shpesh na ka treguar se sa dhurata të shtrenjta merr nga bashkëshorti i saj. Edhe këtë herë, Bes Kallaku nuk është kursyer...

Feston sot ditëlindjen, por a e dini sa vjeç mbush Xhensila?

Duke qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave, si për anën profesionale, projektet e reja që arrijnë miliona klikime, ashtu edhe për jetën personale, lidhjen...

Të fundit

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...