E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

E ofendoi për peshën, Enca ‘shpërthen’ ndaj Miss-it: Ti je një ku*vë, xhelozia vret

Deklarata e Trejsi Sejdinit drejtuar këngëtares shqiptare Enca, teksa ishte e ftuar në emisionin  “Why Not” të moderators Roza Lati, tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave.

Gjatë intervistës, Roza i bëri një pyetje tendecioze Trejsit nëse ajo është e virgjër si këngëtarja, Enca Haxhia, por Missi shqiptar nuk ka qenë aspak e rezervuar, duke u përgjigjur kështu:

“Sa është një Encë janë 3 Trejsa, të shkretë. Si mund të mos jetë Enca e virgjër? Kush e ngre Encën e shkretë”, u përgjigj ajo.

Por, kjo deklaratë e Trejsit ka irrituar këngëtaren, e cila ka postuar një video në Insta Story, ku shprehet se xhelozia vret.

“Mos harroni se xhelozia vret”, tha këngëtarja.

Por, nuk e ka mbyllur me kaq, pasi në një video të dytë ku shfaqet duke kënduar, Enca dëgjohet teksa thotë në anglisht:

“Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku*vë, dhe ne të gjithë të urrejmë ty”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Të kërkojë falje ose të largohet”, Rama paralajmëron ashpër ministrat

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mesditën e sotme kabinetin e ri qeveritar në mbledhjen e parë, ku do të miratohen disa vendime. Rama i...

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...