E shtunë, 16 Janar, 2021
1 C
Tirana

Durrës/18-vjeçari aksidenton për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme, në aksin rrugor Sukth-Kullë. Një 18-vjeçar, duke udhëtuar me motoçikletë ka përplasur për vdekje një kalimtar 80-vjeçar.

Policia bën me dije se shtetasi B.T., 18 vjeç, është përplasur me shtetasin H.P., 80 vjeç, banues në Sukth, i cili ka ndërruar jetë në spital. Ndërkohë, në spital të aksidentuar kanë përfunduar edhe drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjeri i tij, i cili është në të njëjtën moshë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   'BMW’-ja shkrumbohet në mes të natës në Durrës, policia jep detajet e para

Fitore madhështore në derbi, Lacio nënshtron Romën (Video)

Lacio e Simone Inzagit, arriti një fitore madhështore me rezultatin 3-0 në derbin e kryeqytetit përballë Romës.  Të kaltërit e dominuan takimin, duke vendosur...

”Është si Skëndërbe”/ Spiropali: Rama, i vetmi njeri që di të bëjë qytete

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali tha mbrëmjen e sotme në studion e emisionit ''Bardh A Zi'' në ''ABC'', se kryeministri Edi Rama...

Norvegji, 23 persona humbin jetën pasi injektuan vaksinën e Pfizer

23 persona kanë humbur jetën në Norvegji pasi janë injektuar me vaksinën kundër koronavirusit të kompanisë amerikane Pfizer. 13 prej viktimave ishin të moshuar...

Trump largohet nga Uashingtoni ditën e inaugurimit të Biden-it

Presidenti Donald Trump do të largohet nga Uashingtoni të mërkurën në mëngjes, pak përpara inaugurimit të Presidentit të zgjedhur Joe Biden, për të filluar...

Pronat në jug/ Lame: Meritojmë medalje, bëmë një hartë se nuk ka pasur

Kreu i Kadastrës, Artan Lame ka folur lidhur me pronat e minoritarëve grekë në jug të vendit. Përballë kreut të OMONIA-s, Fredi Belerit, Lame u...