E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

Do publikohen këtë javë! Shqipja e ‘Për’puthen’ s’ka të ndalur

Shqipja është ndër ish-konkurrentet e “Për’puthen” që ka krijuar mesë shumti zhurmë. Edhe pas lënies së emisionit, ajo vijon të ngacmojë ndjekësit e saj, duke u premtuar se ende nuk kanë para asgjë.

Ajo s’ka ndërmend që të ndalet pas përjashtimit nga “Për’puthen”, duke marrë vëmendjen me deklaratat e bujshme që bën.

Së fundmi në një intervistë për “Prive”, ish-konkurrentja insistoi se në foton e publikuar pak kohë më parë është vërtet Tea dhe Andi.

Për këtë të fundit, ajo deklaroi se është takuar edhe jashtë programit. Shqipja tha se ka regjistrime, biseda të konkurrentëve dhe do t’i publikojë këtë javë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...