E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Moderatorja e njohur ironizon Albana Osmanin: Vaj lule dielli ose vaj ulliri

Moderatorja Elona Duro, i ka surprizuar të gjithë me një deklaratë të fortë që ka dhënë për një ish kolegen e saj, teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN”.

Ajo ka qënë një nga të ftuarat në “Shiko Kush LUAN”, ku zbuloi edhe disa të pathëna.

Moderatorja u vendos para sfidës “#Tag”, ku duhet të vendoste një mbishkrim mbi fotot e personazheve që ka patur bashkëpunim.

Në momentin që para saj u shfaq Albana Osmani, Elona vendosi këto “hashtag”:

“#VajLuleDielli apo #VajUlliri”, shkruajti Duro. Nuk dihet nëse mes tyre gjërat nuk kanë shkuar aq mirë sa duket dhe kanë hatërmbetje, por reagimi i saj të lë të nënkuptosh shumë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Cov*d

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...