E hënë, 18 Janar, 2021
-6 C
Tirana

“Do e linit gruan të flente me një shok?”, Shqipes nuk i del inati me Anën

Puntatën e djeshme në “Për’puthen”, Ana sqaroi të vërtetën e fotos në shtrat me Arjonin, që u bë virale në rrjet. Ana tha se atë ditë shkoi në shtëpinë e tij, pasi ishte sëmurë. Ajo zbuloi se e ka denoncuar dy herë Arjonin në gjykatë, dhe se do t’i shkojë deri në fund kësaj çështje.

Pas deklaratës së Anës, ka reaguar Shqipja. Ajo shkruan me ironi në Instagram se disa flenë si shokë, dhe të tjerë thyejnë rregullat.

“Rregullat kryesore sapo u thyen në sy të të gjithë budallenjve. Ca kërcejnë bashkë … dhe pa harruar më skandalozen ca flenë bashkë, por flenë si shokë asgjë më shumë…kushdo nga ju do ta linte të dashurën dhe gruan të flejë me një shok, s’ka problem. Rrofshin rregullat kryesore. Dhe Po jam Pro femrave të vërteta”, shkruan Shqipja.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...