E premte, 26 Shkurt, 2021
15 C
Tirana

Do bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës

Mbrëmjen e kaluar reperi i njohur MC Kresha i dha fund beqarisë.

Ceremonia ishte private me miq e të afërm në Prishtinë.

Të pranishëm në dasmë ishin edhe personazhe të njohur publikë si Ledri Vula, partnerja e tij Sara Hoxha, Gjiko, Elita Rudi etj.

Prej mbrëmjes së kaluar, në internet kanë qarkulluar foto dhe video nga dasma dhe aty është vënë re diçka.

Në foto Erzina shfaqet me bark të rrumbullakosur.

Madje një faqe online nga Kosova, “NZoom”, ka shkruar se Erzina është në pritje të ëmbël, në muajt e parë.

Lajmi është konfirmuar edhe nga burime për “Prive.al”, të cilët kanë zbuluar dhe gjininë e foshnjës.

Ata shprehen se Erzina është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe pret një vajzë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet/ Boiken Abazi i Vetëvendosjes mbledh firmat si kandidat e pavarur

Drejtuesi i Levizjes Vetëvendosje me qendër në Tiranë, Boiken Abaazi ka mbledhur firmat e nevojshme që i duhen një kandidati të pavarur për të...

Ndryshimi nuk do të vijë asnjëherë prej “ushtarëve” të partive

Nga: Astrit Patozi Ndryshimi në Shqipëri nuk mund të vijë vetëm prej militantëve politikë, sado të përkushtuar dhe të angazhuar që të jenë. Në radhë të...

Komisioni Rregullator miraton fletën e votimit për zgjedhjet e 25 prillit

Komisioni Rregullator pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ka miratuar sot fletën e votimit të propozuar nga Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve. Zgjedhësi do të votojë me...

Ku të gjejmë një popull që do të zezën e vet?

Qysh mbrëmë e tash e mbrapa, nuk ka mbet gja tjetër, veç të gjejmë atë popull që do të zezën e vet!,- do të...

Greqia shtyn “lockdown-in”, Athina sërish në izolim nga Covid-19

Greqia ka vendosur shtyrjen e lockdown-it të ashpër në periferinë e Atikës, përfshi kryeqytetin e vendit Athinë dhe zonën e Pireut. Të dhënat shqetësuese epidemiologjike...