E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Djemtë debatojnë ashpër për konkurrenten e re, Bora Zemani ndërpret emisionin

Në puntatën e djeshme në “Përputhen”, nuk kanë munguar debatet dhe tensionet mes djemve. Një vajzë e re, e cila ishte edhe prurja e fundit, shkaktoi shumë zhurmë.

Takimi katër minutësh mes Alvisës dhe Taulantit, ndezi gjakrat. Një mendim i shprehur nga Argjendi, i cili tha se nuk shkonin aspak pasi Alvisa ka nevojë për një mashkull që ta vërë përpara, ka shkatuar reagime nga konkurrentët e tjerë.


Taulanti u shpreh se ishte takimi i parë, dhe ishte i emocionuar përballë vajzës, ndërsa pjesë e debatit është bërë edhe një tjetër konkurrent, Eduardi, i cili është shprehur se nëse Alvisa do të kishte mundësi për një takim tjetër 4 minutësh, duhet të ftonte atë pasi do ta bindte me vepra dhe fjalë. Duke parë se situata u tensionua, menjëherë ndërhyri Bora, e cila ndërpreu edhe emisionin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...

Prokuroria nis verifikimet për Dukën/Braçe: Ka shuar historinë e futbollit

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për presidentin e FSHF-së, Armand Duka. Prokuroria e Tiranës është në fazën fillestare të hetimit, ku po kryen...