E martë, 2 Mars, 2021
12 C
Tirana

Dëmtim që prish planet ‘Champions League’, Juventus drejt Moskës pa yllin e saj

Lajme të këqija vijnë për skuadrën e Juventusit. Mësohet se futbollisti Matthijs De Ligt do të mungojë në kompeticionin “Champions League”.

Maurizio Sarri nuk ka ndër mend ta rrezikojë për transfertën moskovite ndaj Lokomotiv. Titullar pritet Higuain, në formë të çlodhur pasi luajti rezervë në sfidën e fundit, ndryshe nga Dybala titullar. Bonuçi do të luajë me njërin mes Ruganit dhe Demiral.

Ja të grumbulluarit: Szczesny, De Sciglio, Pjanic, Khedira, Ronaldo, Ramsey, Dybala, Douglas Costa, Alex Sandro, Danilo, Matuidi, Bonucci, Higuain, Rugani, Rabiot, Demiral, Bentancur, Pinsoglio, Bernardeschi, Buffon.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pas dorëheqjes së Bamir Topit, shkrihet dega e FRD-së në Tiranë

Pas largimit të Bamir Topit nga partia e themeluar prej tij, është shkrirë dega e FRD-së në Tiranë, pasi kryetari i degës në Tiranë,...

KQZ regjistron koalcionin ‘Partia Demokratike Aleanca për Ndryshim’

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, në mbledhjen online që ka zhvilluar ditën e sotme ka regjistruar edhe koalicionin “PD-Aleanca për Ndryshim”, i Partisë Demokratike me...

Zgjedhjet/ KQZ miraton projektin pilot të votimit e numërimit elektronik

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, në mbledhjen online që ka zhvilluar ditën e sotme, ka miratuar projektin pilot për votimin dhe numërimin elektronik në zgjedhjet...

Ambasadorja e Filipineve në Brazil dhunon punonjësin e shtëpisë (Video)

Presidenti i Filipinës Rodrigo Duterte, ka shkarkuar ambasadoren e tij në Brazil, pasi ai u shfaq në një video duke dhunuar fizikisht anëtarët e...

Meta: Më 25 prill bashkë për një besëlidhje të re, të ndalojmë shpopullimin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë thirrje sërish që shqiptarët të bashkohen për të votuar në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Përmes një postimi...