E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

“Ç’janë këto emisione moj më qafsh? Drejtpërdrejt je?” Videoja po thyen rrjetin

Shkrimtarja dhe poetja Mimoza Ahmeti është revoltuar me moderatoren Gerta Gixhari, pasi kjo e fundit i ka ndërprerë fjalën.

Shkrimtarja e cila shquhet për natyralitetin dhe komoditetin që i ofron publikut, ka ‘shpërthyer’ ndaj gazetares, e cila ka kërkuar hapsirë për të përcjellë reklamat.

Ky moment e ka irrituar poeten, ndërsa është treguar mjaft e drejtëpërdrejtë, e madje duke i tërhequr vëmendjen se nuk do të pranonte më ftesa të tilla.

“Po ç’është kjo ftesë moj më qafsh, paj Zotin, ça janë këto emisione. Më falni, drejt për drejt je?! Të kërkoj ndjesë, por nuk ftohet një personalitet për ti prerë fjalën se erdhi reklama e se erdhi tjetra”, tha ajo.

Gazetarja e ndodhur ngushtë me këtë situatë, është munduar ta kalonte me një buzëqeshje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...