E premte, 24 Shtator, 2021
24.5 C
Tirana

Celibashi: Inkurajoj të rinjtë që të votojnë më 25 prill

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka inkurajuar të rinjtë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit.

Gjithashtu, ai u ka bërë thirrje që të marrin pjesë në votimet e zgjedhjeve të 25 prillit.

”Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në e datës 25 prill2021. 𝐙𝐠𝐣𝐢𝐝𝐡, 𝐕𝐨𝐭𝐨, 𝐕𝐄𝐍𝐃𝐎𝐒!”, shkruan Celibashi në rrjetin social, Facebook.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...

E kemi ditur gabim, ja çfarë ngjyre ka në të vërtetë Dielli

Nga Dr. Alastair Gunn Sigurisht që nuk ka ngjyrën e verdhë, që endeshin zakonisht në librat tuaj shkollorë. Dielli lëshon dritë në një gamë të...

Të isha socialist, do gëzohesha pafund kur Berisha e baltos Bashën kësisoj…

Nga: Artur Zheji Vetëm pak kohë më parë nuk mund të mendohej kurrë kjo që po ndodh këto kohë, edhe sikur të futeshin në punë...

“Zëri i Amerikës” shkruan për rigjykimin e Fatmir Mediut

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të...