E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Bylisi godet në merkato, firmos ish-lojtari i Tiranës

Bylisi ka bërë një tjetër zyrtarizim ditën e sotme në kuadër të përforcimit të ekipit për sezonin e ri, teksa presidenti Besnik Kapllanaj ka bërë prezantimin e Majkëll Peçit, një futbollist me perspektivë që ka eksperiencë edhe në Superiore. Majkëll Peçi ka luajtur me ekipin e Tiranës në elitë, por edhe me Kamzën, ndërkohë që në karrierën e tij nuk mungojnë aktivizimet edhe me Sopotin e Korabin në Kategorinë e Parë.

Peçi është një futbollist i perspektivës, dhe krahas lojtarëve cilësorë, në Ballsh po mendojnë edhe për të ardhmen. Kjo është strategjia e merkatos së kësaj vere e drejtuesve ballshiotë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dhunoi kryebashkiakun e Selenicës, pranga 57-vjeçarit. Dalin dyshimet e para

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka goditur kryetarin e Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj. Pas hekurave...

Shto ujë e shto…komisione

Nga: Skënder Minxhozi Lulzim Basha po përpiqet të krijojë një axhendë paralele me "Foltoren" e Sali Berishës, e cila po gërryen prej javësh jo vetëm...

Rrjedhin dokumentet konfidenciale, si lobojnë shtetet për ngrohjen globale

Një rrjedhje e madhe e dokumenteve të parë nga "BBC News", tregon se si vendet po përpiqen të ndryshojnë një raport shkencor vendimtar, se...

Veshka e derrit transplantohet te njeriu (FOTO)

Për herë të parë, një veshkë derri është transplantuar në një njeri, pa shkaktuar refuzim të menjëhershëm nga sistemi imunitar i marrësit, një përparim...

Shpërthim i fuqishëm gazi në Kinë/Publikohen pamjet ‘apokaliptike’ (VIDEO)

Të paktën 3 persona u vranë dhe më shumë se 30 u plagosën në një shpërthim të fuqishëm në një restorant, në qytetin verilindor...