Stil

Moderatorja e njohur shqiptare është në pritjen e ëmbël (foto)


               Publikuar në : 22:26 - 31/07/19 M. S

Moderatorja Fatma Methasani është në pritjen e ëmbël. Burime për Blitz.al konfirmojnë se moderatorja besnike e “In Tv” është shtatzënë.

Kohët e fundit (përveç konversave të saj të pandashme), moderatorja ka preferuar të veshë vetëm bluza të gjera, ndoshta si një mënyrë për të fshehur barkun e rrumbullakosur, duke na e përforcuar kështu edhe një herë vërtetësinë e lajmit të ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

Arratisje e shijshme! #sweetescape @agroturizem.gjepali 😍

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Po të njëjtat burime tregojnë se moderatorja është në tremujorin e parë të shtatzënisë, por ende nuk është zbuluar gjinia e fëmijës.

 

View this post on Instagram

 

Ne të dy dhe një shok! 🐬

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT