Kuriozitete

Bieta poston foton, vajza e Alban Dudushit shkëlqeu në mbrëmjen e mini maturës


               Publikuar në : 11:18 - 25/06/19 S.N

Moderatorja Bieta Sulo ka folur shpesh për marrëdhënien e saj me vajzën e Alban Dudushit. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, Bieta ka treguar se ata janë të pandashëm.

Çifti ka një djalë që quhet Kroi Art, ndërsa vajza e Albanit quhet Joelle. Kjo e fundit është bërë një zonjushë mjaft simpatike, ndërsa këtë vit ka përfunduar shkollën 9-vjeçare.

Ajo ka festuar mbrëmjen e mini maturës, ndërsa Albani e ka shoqëruar atë. Fotoja është postuar nga Bieta, ndërsa duhet thënë se Joelle shkëlqen e gjitha dhe me siguri ka qenë ndër më të bukurat e mbrëmjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT