Kronikë

“Bëri hile në lojën e dominove”, i moshuari i vë flakën shokut

               Publikuar në : 15:37 - 11/06/19 S.N

Një ngjarje e cila ka tronditur qytetarët e Durrësit ka ndodhur ditën e sotme pranë sheshit “Pranvera”, ku dy të moshuar teksa po luanin domino janë revoltuar me njëri-tjetrin dhe debati ka degraduar në një akt tepër të rëndë.

Pasi shoku i tij ka tentuar ta djegë me benzinë, një 67-vjeçar ka përfunduar në spital.

Raportohet se ata fillimisht kanë akuzuar njëri-tjetrin për hile në lojë dhe situata është përkeqësuar tej mase në vijim.

I moshuari 65-vjeçar ka përfunduar në pranga, ndërsa i lënduari aktualisht ndodhet nën përkujdesjen e mjekëve.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT