E martë, 23 Shkurt, 2021
4 C
Tirana

Berat/ Tre persona mbesin të bllokuar brenda në një pus

Tre persona nga Berati kanë mbetur të bllokuar brenda një pusi, të cilin po e hapnin për vaditje.

Mësohet se ngjarja është shënuar në fshatin Dushnik të Beratit. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e personave të bllokuar brenda në pus.

Dyshimet e para janë se ata mund të kenë hasur në një xhep gazi. Bëhet me dije se në vendngjarje janë paraqitur edhe forcat e policisë dhe të zjarrfikësve.

Vijon…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...