E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Belen Rodriguez rrëfen: “Stefano më la një mesazh”

Belen Rodriguez ende vuan nga mënyra sesi u nda nga Stefano De Martino para disa vitesh.

Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë që nga ndarja e tyre dhe megjithëse tani marrëdhënia e tyre po bëhet më e fortë, showgirl-i akoma ndihet keq kur e mendon.

Stefano, në fakt, e la Belen Rodriguez-in me anë të një mesazhi në Whatsapp. Le të themi se nuk kjo ishte mënyra më e përshtatshme për të përfunduar një marrëdhënie me partneren, gruan dhe nënën e djalit tij.

Shkurt, Stefano nuk tregoi aq shumë pjekuri dhe ‘buon sens’ katër vjet më parë, kur historia e tyre e dashurisë mbaroi. Sigurisht që disa fjalë në Whatsapp nuk janë të mjaftueshme për të përfunduar diçka kaq të rëndësishme.

Në çdo intervistë që ajo jep, Belen gjithmonë rikujton ato momente dhe atë periudhë të vështirë qëjetoi larg balerinit. Belen Rodriguez rrëfen: “Për tre vjet humba veten”, “Kam bërë edhe unë gabime, por ndërgjegjen e kam në rregull”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zhdukja e biznesmenit Pecorelli në Shqipëri, Prokuroria italiane nis hetimet

Prokuroria e Peruxhas ka nisur hetimet për zhdukjen e biznesmenit italiant Davide Pecorelli. Makina që ish-arbitri kishte marrë me qira u gjet e djegur...

Blerja e 300 mijë maskave për ushtrinë, SPAK nis hetimet për ministren Xhaçka

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, (SPAK) ka nisur hetimet për ministren e Jashtme, Olta Xhaçka. Hetimi lidhet me me dy tendera...

Masakrimi i çiftit Pasho në Itali, nën hetim edhe dy persona të tjerë (Emrat)

Misterit të vrasjes dhe masakrimit të çiftit Pasho në Itali, i janë shtuar edhe 2 persona të tjerë duke e çuar në 3 listën...

Topalli apel qytetarëve: Rama, Meta dhe Basha duhet të ikin më 25 prill

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka kërkuar bashkimin e shqiptarëve kundër Edi Ramës, Lulzim Bashës e Ilir Metës. Topalli u shpreh se vendi...

Zbulohet oferta zyrtare, Interi gati të ndryshojë pronësi

Teksa INter pritet të ndryshojë pronësi, janë përcaktuar hapat e ardhshëm në nivel klubi. “BC Partners” do të përfundojë analizën e llogarive të Interit...