E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Beatrix merr një mesazh nga mamaja, pasi donte të linte garën (VIDEO)

Gjatë ditëve të fundit, Beatrix Ramosaj ka shprehur dëshirën që të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Shkak është bërë presioni që po ndjen, apo të mendimeve se po penalizon partnerin e saj, Donald Veshaj.

Pas njoftimit se “Big Brother VIP” do të shtyhet me një muaj, banorët kishin tre ditë kohë për të dhënë një përgjigje lidhur me këtë vendim. Beatrixës i vjen një mesazh nga mamaja e saj, Antigone Ramosaj, ku e këshillon që të shijojë eksperiencën brenda “Big Brother”.

“Shijoje këtë eksperiencë ashtu siç je ti e brishtë dhe e sinqertë. Në te përkrahim dhe të duam shumë. Mos i merr gjërat kaq aq serioze sepse nuk duken aq serioze siç janë. Shijoje, dhe vazhdo nëse ty ta do zemra, ke gjithmonë përkrahjen tonë”, i tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...