E martë, 27 Tetor, 2020
23 C
Tirana

Bardhi: Lajme të reja nga Fronti i vjedhjes me tendera sekretë

Më të lexuarat

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Video/ Çmendet futbollisti, godet me lëvizje kung-fu lojtarin kundërshtar

Ndeshja e Ligës së Parë mes Montpelje dhe Reims përfundoi me rezultatin e thellë 0-4 për miqtë. Rezultati mbeti në hije për shkak të asaj...

“Nuk debatoj me burra me zë të hollë”/Shpërthen Murrizi: Rruaj vetullat Vehap

Një situatë tallëse dhe aspak serioze është krijuar mbrëmjen e djeshme në “Open”. Shpeshherë situata ka dalë jashtë kontrollit, nga gjuha aspak etike e...

Këto janë 4 simptomat e Covid-19, që mund t’ju çojnë në spital

Ndërsa mund të mos ketë nga ato që quhen “simptoma të një Covid-i të mirë”, disa janë padyshim më të këqija se të tjerat....

Manastirliu i përgjigjet akuzave të PD, ja kur do të hapet spitali Covid 3

Ditën e sotme ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zhvilluar një takim me stafin mjekësor në Spitalin Infektiv. Ministrja është shprehur se situata në të...

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

Humb betejën me virusin specialistja e Shëndetit Publik në Tiranë

Pandemia çdo ditë e më shumë po shkakton humbje jete, dhe një numër të lartë të infektuarish. Humbje jete ka patur po kështu edhe nga...

E përjashtojnë nga emisioni/ Nuk ndalet Shqipja, bën deklaratën e radhës

Emisioni ‘Përputhen’ përjashtoi nga emisioni konkurrenten Shqipe Hysenaj. Ajo bullizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për...

Fotoja bëhet virale/ Melania Trump përdor sozi

Shpesh është folur që Zonja e Parë e SHBA ka një sozi, e cila e shoqëron presidentin hera-herës. Përkundrejt këtyre zërave, Trump e ka...

Kudo me truprojë, si ndryshoi jeta e Luanës pas përndjekjes (FOTO)

Pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje, moderatorja Luana Vjollca shfaqet kudo me truprojë. “Në çdo hap me mua. Faleminderit për sigurinë...

Lidhur me përgjigjen e Ministrisë së Shëndetësisë ndaj SPAK, ka reaguar së fundmi Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi.

Në rrjetin social Facebook, ai shkruan ndër të tjera: “Lajme të reja nga Fronti i vjedhjes me tendera sekretë!”

Reagimi i plotë i Bardhit: “Lajme të reja nga Fronti i vjedhjes me tendera sekret!

Bashkëpunëtorja në vjedhje e Edi Ramës ka 1 muaj që thotë në çdo media se jemi të hapur për çdo hetim, por dokumentat në SPAK i dërgon me 3 javë vonesë, vetëm pasi i vë zjarrin Ministrisë! SPAK nuk ndërhyn, pret dhe e rinjofton që nëse nuk i sjell deri javën tjetër, bëhu gati se do vijmë t’i marrim vetë në Ministri! Koordinim perfekt i një bande hajdutësh në kohë pandemie!

Lexo edhe :   Hajdari ashpërson tonet: PD dhe PS, banda që luftojnë me njëra-tjetrën

Gëzuar Ditën e Drejtësisë së Rilindur!”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

U shpëtuan nga kampi në Siri/ Rama: Do kthejmë edhe pjesën tjetër në Shqipëri

Gjatë mesditës ka mbërritur në Rinas aeroplani me 4 fëmijët dhe gruaja e nxjerrë nga kampi Al-Hol në Siri. Nga kampi u nxor Floresha...

Eh, sikur të ndodhte vërtet kështu

Nga: Mentor Kikia Kjo ftesë për ofertë, për një drekë, është thjeshtë një burokraci administrative. Shtetit i duhen tendera edhe për të blerë një stilolaps....

“Meta dha nënshtetësi VIP për të dënuarin me 30 vite burg”, reagon Presidenca

Presidenca ka reaguar ashpër pas dëshmisë së gazetarit Adriatik Doçi, të dhënë në Komisionin e Sigurisë Kombëtare, ku tha se Ilir Meta i ka...

Shtegu për në Shtëpinë e Bardhë

Nga: Eduard Zaloshnja Hillary Clinton mori 3 milionë vota më shumë se Trump në rang kombëtar, por ky i fundit shkoi në Shtëpinë e bërdhë,...

Vlorë/35-vjeçarja dhunon ish-partnerin, arrestohet nga policia

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35-vjeçare me inicialet A. Ç., pasi një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike, ka përndjekur ish-bashkëjetuesin e...